Kdo je Relaxiana?

Kdo je Relaxiana

Kdo je RELAXIANA.EU

Relaxiana. Domov plný pohody a klidu. Vytvořeno s láskou – dekorace, oblečení a doplňky pro krásnější život.

Relaxiana

Rodinná pohoda v klidu domova. Kvalitní produkty pro zrelaxování těla a mysli (svíčky, oblečení, relaxační cvičení) navrhované a vytvářené na Slovensku.

Facebook – Relaxiana

Instagram – Relaxiana

YouTube – Relaxiana

Historie

Relaxiana je výsledkem kreativních aktivit mladé slovenské rodiny. Začali jsme vytvářením dekorací a oblečení pro vlastní potěšení. Postupem času se na námi vyrobené věci začali ptát lidé z okolí. Chtěli po nás, abychom jim také vyrobili podobné dárky.

Řeči o naší tvorbě se postupně rozšiřovaly, až jsme se rozhodli vyzkoušet nabídnout to, co děláme světu. Nyní vytváříme produkty pro krásnější domov pro každého komu se líbí. Jsme velmi vděční za každý zájem, každou podporu, každé pozitivní hodnocení.

Vaše slova, váš zájem pomáhá k rozrůstání „rodiny“ Relaxiana. Každá vaše objednávka pomáhá přinášet chléb do pusy běžné slovenské rodiny.

Budoucnost

Když se kolem dobrého nápadu setkají správní lidé, vše je připraveno na nový kurz. Vytváříme produkty, které mohou lidé v každodenním životě používat a těšit se z nich, případně jimi obdarovat milvoané osoby. S hrdostí vyvíjíme produkty, které se naše domovy krásnějšími.

Kontakt

Klikněte sem a kontaktujte nás.