Kto je Relaxiana?

Kto je Relaxiana

Kto je RELAXIANA.EU

Relaxiana. Domov plný pohody a pokoja. Vytvorené s láskou – dekorácie, oblečenie a doplnky pre krajší život.

Relaxiana

Rodinná pohoda v pokoji domova. Kvalitné produkty pre zrelaxovanie tela a mysle (sviečky, oblečenie, relaxačné cvičenia) navrhované a vytvárané na Slovensku.

Facebook – Relaxiana

Instagram – Relaxiana

YouTube – Relaxiana

História

Relaxiana je výsledkom kreatívnych aktivít mladej slovenskej rodiny. Začali sme vytváraním dekorácií a oblečenia pre vlastné potešenie. Postupom času sa na nami vyrobené veci začali pýtať ľudia z okolia. Chceli od nás, aby sme im tiež vyrobili podobné darčeky.

Reči o našej tvorbe sa postupne rozširovali, až sme sa rozhodli vyskúšať ponúknuť to, čo robíme svetu. Teraz vytvárame produkty pre krajší domov pre každého komu sa páčia. Sme veľmi vďační za každý záujem, každú podporu, každé pozitívne hodnotenie.

Vaše slová, váš záujem pomáha k rozrastaniu “rodiny” Relaxiana. Každá vaša objednávka pomáha prinášať chlieb do úst bežnej slovenskej rodiny.

Budúcnosť

Keď sa okolo dobrého nápadu stretnú správni ľudia, všetko je pripravené na nový kurz. Vytvárame produkty, ktoré môžu ľudia v každodennom živote používať tešiť sa z nich, prípadne nimi obdarovať milvoané osoby. S hrdosťou vyvíjame produkty, ktoré sa naše domovy krajšími.

Kontakt

Kliknite sem a kontaktujte nás.