Kontakty Relaxiana

Kontakty Relaxiana, dodání, platby

Kontakt, dodání, platby Relaxiana. Kontaktujte nás prostřednictvím následujících odkazů!

Relaxiana
Mgr. Mario Beky
Hradza 83
976 57 Michalova
Slovensko

Tel.: +421 907 50 31 49
E-mail: info@relaxiana.eu

Registrovaný na DIČ: 1081122779, cez Daňový úrad Banská Bystrica, pobočka Brezno, Slovensko

Relaxiana vznikla a sídlí na Slovensku. Naše služby jsou dostupné 24 hodin denně, 365 dní v roce. Kontaktujte nás použitím emailových adres či telefonního čísla uvedených výše. Tyto komunikační linky slouží zároveň ke komunikaci s externími prodejci a obchodními zástupci.

Doručení zdarma do celého světa

Každý zákazník má nárok na bezplatnou celosvětovou dopravu za následujících podmínek (všechny podmínky jsou uvedeny v úplných obchodních podmínkách). Peněžní hodnota objednávky musí splňovat podmínky pro doručení zboží zdarma. Kontinent Amerika, Austrálie, Asie, Afrika objednávky nad 180 EUR. Kontinent Evropy objednávky nad 100 EUR. Česká republika objednávky nad 80 EUR. Slovensko objednávky nad 50 EUR. Přičemž hmotnost balíku nesmí přesahovat 2kg.

Zajišťujeme CELOSVĚTOVÉ DORUČENÍ každého produktu (kromě individuálních výjimek), který nabízíme přímo přes tuto webovou stránku. Náš tým zabalí a odešle vaše produkty z objednávky ihned, jakmile zaevidujeme platbu. Každý balíček, který zasíláme prostřednictvím Slovenské pošty, as. doporučeně (není-li hododnuto mezi prodávajícím a nakupujícím jinak). Jelikož objednávky zasíláme Slovenskou poštou, dodací lhůty se tomu velmi přizpůsobují. Poplatky za dopravu se mohou lišit a závisí na hmotnosti zásilky.

Objednávání a dny pracovního klidu

Objednávat lze kdykoli. Pracujeme 365 dní v roce, ale z důvodu státních svátků může odeslání vaší objednávky trvat o nějakou dobu déle. Důvodem jsou slovenské státní svátky. Během státních svátků přepravní společnosti, se kterými spolupracujeme, většinou neposkytují služby.

Platby

Akceptujeme platby od téměř všech obecně používaných platebních služeb. Vaší debetní, což kreditní kartou smíte přímo platit i přes PayPal. Smíte použít Master Card, Maesto Card, Visa, AmericanExpress, Klarna a pod. Všechny objednávky z RELAXIANA.EU získávají objednaný předmět a fakturu v českém jazyce. Pokud si přejete dostat i elektronickou fakturu, sdělte nám to přímo v objednávce. Máte-li dodatečné dotazy, kontaktujte zákaznickou podporu Relaxiana.