Kontakt

Kontakt, dodanie, platby Relaxiana

Kontakt, dodanie, platby Relaxiana. Kontaktujte nás prostredníctvom nasledujúcich odkazov!

Relaxiana
Mgr. Mario Beky
Hradza 83
976 57 Michalova
Slovensko

Tel.: +421 907 50 31 49
E-mail: info@relaxiana.eu

Registrovaný na DIČ: 1081122779, cez Daňový úrad Banská Bystrica, pobočka Brezno, Slovensko

Relaxiana vznikla a sídli na Slovensku. Naše služby sú dostupné 24 hodín denne, 365 dní v roku. Kontaktujte nás použitím emailových adries, či telefónneho čísla uvedených vyššie. Tieto komunikačné linky slúžia zároveň na komunikáciu s externými predajcami a obchodnými zástupcami.

Doručenie zadarmo do celého sveta

Každý zákazník má nárok na bezplatnú celosvetovú dopravu za nasledujúcich podmienok (všetky podmienky sú uvedené v úplných obchodných podmienkach). Peňažná hodnota objednávky musí spĺňať podmienky pre doručenie tovaru zdarma. Kontinent Amerika, Austrália, Ázia, Afrika objednávky nad 180 EUR. Kontinent Európy objednávky nad 100 EUR. Česká republika objednávky nad 80 EUR. Slovensko objednávky nad 50 EUR. Pričom hmotnosť balíka nesmie presahovať 2kg.

Zabezpečujeme CELOSVETOVÉ DORUČENIE každého produktu (okrem individuálnych výnimiek), ktorý ponúkame priamo cez túto webovú stránku. Náš tím zabalí a odošle vaše produkty z objednávky ihneď, ako zaevidujeme platbu. Každý balík, ktorý zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty, as. doporučene (ak nie je hododnuté medzi predávajúcim a nakupujúcim inak). Keďže objednávky zasielame Slovenskou poštou, dodacie lehoty sa tomu veľmi prispôsobujú. Poplatky za dopravu sa môžu líšiť a závisia od hmotnosti zásielky.

Objednávanie a dni pracovného pokoja

Objednávať je možné kedykoľvek. Pracujeme 365 dní v roku, ale z dôvodu štátnych sviatkov môže odoslanie vašej objednávky trvať o nejaký čas dlhšie. Dôvodom sú slovenské štátne sviatky. Počas štátnych sviatkov prepravné spoločnosti, s ktorými spolupracujeme, väčšinou neposkytujú služby.

Platby

Akceptujeme platby od takmer všetkých všeobecne používaných platobných služieb. Vašou debetnou, čo kreditnou kartou smiete priamo platiť aj cez PayPal. Smiete použiť Master Card, Maesto Card, Visa, AmericanExpress, Klarna a pod. Všetky objednávky z RELAXIANA.EU získavajú objednaný predmet a faktúru v slovenskom jazyku. Pokiaľ si želáte dostať aj elektronickú faktúru, oznámte nám to priamo v objednávke. Ak máte dodatočné otázky, kontakujte zákaznícku podporu Relaxiana.